Diş beyazlatma fiyatları 2013

DİŞ BEYAZLATMA FİYATLARI NE KADAR ?

2013 tarihli yazımızı okumaktasınız  2014 senesi güncel fiyatlarıını arıyorsanız yazının en altındaki diş beyazlatma fiyatları 2014  linkine tıklayınız

Diş beyazlatma fiyatları

Diş beyazlatma Fiyatları 2014

Böyle bir işlem için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini düşünüyor iseniz, öncelikle ofis tipi ile diş beyazlatmanın daha pahalı olduğunu belirtmek gerekir. Bunun dışında ağartma jelinin markası, uygulamayı yaptıracağınız kliniğin bulunduğu semt ve bunun gibi bir çok faktör diş beyazlatma fiyatlarını belirliyor. Diş Hekimleri odası tarafından belirlenen 2013 rehber tarife ( asgari ücret tarifesine göre ) bu yazı hazırlandığında henüz açıklanmamıştı. Ancak bir önceki senenin ücretleri ; Diş Ağartma (Beyazlatma – Alt-Üst Çene)  307.13 tl dir.

Düzeltme : ANKARA, ANTALYA, AYDIN, BALIKESiR*, BURSA, ÇANAKKALE, EDiRNE, GAZiANTEP, İSTANBUL*, İZMİR, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KOCAELİ, KONYA, MUĞLA*, TRABZON illerinde geçerli olan rehber tarifede yayınlanan Diş beyazlatma fiyatları 2013 : Diş Ağartma (Beyazlatma – Alt-Üst Çene) 318,51 tl ve KDV dahil ücretleri ise 343,99 tl olarak belirlenmiştir.

Bu fiyat ev tipi diş beyazlatma için en düşük ücret olarak belirlenmiştir. Ancak yine de bu rakamın altında ve üzerinde Fiyatlar ile karşılaşmanız mümkündür. Diş beyazlatma fiyatları 2013 senesi için TDB tarafından yayınlanan rehber tarifede açıklandığında buradan sizlerle paylaşacağız.

DİŞ BEYAZLATMA NEDİR ?

Diş Beyazlatma Fiyatları 2013Bembeyaz dişler ile gülümsemek herkesin hayalidir. Diş Hekimi tarafından uygulanan Ağartma adı verilen uygulama ile bembeyaz dişlere sahip olmanız hayal değil. Dişlerinizin rengi bir kaç ton açılması ve bembeyaz olması için 2 farklı yöntem uygulanıyor.
1- ) OFFİCE BLEACHİNG : En hızlı sonuç alınan sistem Ofis tipi diş beyazlatma adı verilen ofis Bleaching dir. Bu yöntem ile 15 dakika içerisinde bile sonuç almak mümkün. Doktorlar gerekirse ikinci bir uygulamayı da aynı seansta uygulayabiliyor. Bu yöntem de güçlü bir ışık kaynağı ya da lazer ile, işlemin tepkime süresi üzerine tesir edilebiliyor.
2- ) HOME BLEACHİNG : Evde diş beyazlatma sisteminde ise, Diş Hekiminiz tarafından alınan ölçüye göre
hazırlanan şeffaf dişlik ve ağartma jeli ile evde gece yatarken ya da gün içerisinde hekiminizin önerdiği süre kadar kadar uygulama yapar iseniz 1 hafta 10 gün kadar bir sürede diş beyazlatma sonuçlarını vermeye başlıyor.
Beyaz Dişler Artık Hayal Değil!
En sık bayanlar tarafından tercih edilen diş beyazlatmak , estetik diş hekimliği uygulamaları arasında sıklıkla baş vurulan bir tedavi yöntemi. Dişlerinizi sadece 15 dk’da beyazlatabilecek bu tedavi için hekiminizden randevu almanız yeterli.

Dişleriniz yüzünden gülümseyemiyor musunuz?

Dişlerinizi çok kısa bir süre içinde beyazlaştıran ofiste diş beyazlatma yöntemi, özlemini çektiğiniz bembeyaz dişlere kavuşmanızı sağlayabilir. Ya da daha fazla zaman gerektiren bir uygulama olsa da hekiminiz ev tipi beyazlatmayı tercih edebilir.

Diş Beyazlatma Fiyatları 2013

Diş beyazlatma fiyatları 2014  linke tıklayınız

Share and Enjoy

8 Responses to Diş beyazlatma fiyatları 2013

 1. Yavuz says:

  Diş Beyazlatma Fiyatları 2013 | Ofiste Diş Beyazlatmak | ZIRKONYUM FIYATLARI başlıklı yazınızda diş beyazlatma ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi yayınlamanız mümkünmü. Diş beyazlatma çeşitleri, diş beyazlatıcı diş macunları ve diş beyazlatma kalemi gibi uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi verrirseniz memnun oluruz.

 2. Lazerli diş beyazlatma yöntemi en ekonomik ve etkili diş beyazlatma yöntemlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tedavi esnasında diğer kimyasal yöntemlerden farklı olarak bir miktar özel diş beyazlatmaya yardımcı jel kullanılır. Yüksek enerjili ultraviyole ışın demeti uygulanarak dişlerin beyazlatılması sağlanır. Lazerli diş beyazlatıcı ile UV ışınlarının kullanılmasının yanı sıra KTP Lazeri (yeşil) de kullanılmaktadır.

 3. Bazı durumlarda evde kendi başınıza bile yapabileceğiniz diş beyazlatma için öncelikle uzman bir hekime başvurmalısınız. Böylelikle hem profesyonel bir şekilde dişlerinizi beyazlatmış olursunuz hem de olası bir hatanın önüne geçerek sağlığınızı korumuş olursunuz.

 4. Diş beyazlatıcı olarak doğal ürünlerde kullanılabilmektedir. Bunların en başında karbonatlar gelmektedir. Karbonat; dişleri beyazlatır, ağızdaki mikroorganizmaların çoğalmasını engeller ve tartar oluşumunu engellemede de etkilidir. Evde ulaşılması en kolay doğal diş temizleyicilerden birisi de tuzdur. Tuz, bazı bakterileri temizler, tartarları temizler ve diş etlerinde oluşacak iltihapları engeller. Karbonat ve tuzun yanında gliserin de kullanılabilecek yöntemlerden birisidir.

 5. İnci says:

  Diş beyazlatma yaptırmak istiyorum. Hangi tip yaptırmamı önerirsiniz evtipi diş beyazlatma mı yoksa ofis tipi diş beyazlatmazmı yaptırmam daha uygun olur. Birde diş kliniği istanbulda ise diş beyazlatma ücretleri hakkında bilgi verebilirmisiniz.

 6. Kenan says:

  İstanbulda yaşıyorum 2014 senesi diş beyazlatma fiyatları hakkında bilgiyi nereden bulabiliriz.

 7. Can says:

  Evde diş beyazlatma fiyatı ne kadar ve kaç günde sonuç alınabiliyor. Daha önce ( Yaklaşık 3 yıl önce) Ofiste diş beyazlatma yaptırmıştım. Lazer ile beyazlatma uygulanmıştı. Diş hekimimn 2-3 yıl sonra evde diş beyazlatma uygulanarak pekiştirme yapılması gerektiğini söylemişti. Sizce de bu işlem gerekli mi.

 8. Aylin says:

  Dişlerimi beyazlattırmak istiyorum. Lazer ile diş beyazlatma ne kadar zamanda sonuç veriyor ve diş beyazlatma fiyatınız ne kadar. İstanbul üsküdar adresinden gelenler için adresinizi tarif edebilirmisiniz.

Leave a Reply

Email
Print