Antalya Zirkonyum Fiyatları 2019

Diş kaplama teknolojileri sürekli olarak yenileniyor ve gelişmeye devam ediyor. Zirkonyum diş kaplama teknolojisi şu an için en gelişmiş dental teknolojilerin başında geliyor.

Zirkonyum tedavisi sayesinde çok daha güvenli ve estetik bir şekilde gülümseyebilirsiniz. Zirkonyum tedavisi metal kaplamalara oranla ışık geçirgenliği olduğu için uygulaması çok daha kolay bir malzemedir. Kaplama sonrasında dişler neredeyse orijinaliyle birebir olacaktır. Bu yazımızda Antalya’da Zirkonyum kaplama dişlerin fiyatları ne kadar bunlardan bahsedeceğiz.

Günümüzde diş eti ve diş sağlığı insanlar için son derece önemli o yüzden dişlerin sağlıklı ve güzel görünmesi insanlara özgüven veriyor. Zirkonyum diş kaplama tedavisinde de dişleriniz orijinali yakın bir görüntü ile kaplanmaktadır. Bu sayede insanlar çok daha fazla kendine güven aşılar. Zirkonyum diş kaplamanın diş eti sağlığına çok yararı vardır.

Zirkonyum Diş Kaplamanın Avantajları

Zirkonyum diş kaplama işleminde renginin beyaz olması sayesinde ve metal alaşımlar sayesinde porselen altındaki siyah metalin yansıması gibi durumlar olmaz.

Işık geçirgenliği son derece yüksek olduğu için ideal ve estetik bir görüntü sunmaktadır. Çiğneme kuvvetlerine karşı direnci son derece yüksektir. Herkes kullanabilir ekstra bir bakımı yoktur. Düzenli olarak dişlerimizi fırçalamanız yeterli olacaktır. Rengi doğal dişler ile uyumludur ve doğal dişlerinizin görüntüsünü en yakın şekilde tasarlanmıştır. Alerji yapmaz iltihaplı diş eti kanaması gibi durumlar Zirkonyum diş kaplamasında mümkün değildir. Ayrıca kızarıklık ve diş eti şişliği gibi sorunları da Zirkonyum diş kaplamasında yaşamazsınız.

Antalya Zirkonyum Fiyatları

Estetik açıdan son derece şık durması dayanıklı ve kaliteli olması, ayrıca bakıma gerek olmaması nedeniyle Zirkonyum diş kaplama her geçen gün daha fazla tercih ediliyor.

Antalya Zirkonyum diş kaplama fiyatları sizler için araştırdık. Her ne kadar fiyatlar belirli özelliklere göre değişiklik gösterse de Antalya’da Zirkonyum fiyatları tek bir diş için 500 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Zirkonyum dişlerin metal tasarımları oranla çok daha uzun süreli dayandığını ve tartışılmasız çok şık durduğu için yüksek fiyatlı olduğunu söylemekte yarar var.

Zirkonyum kaplamalar herhangi bir şekilde metal içermediği için çok sağlıklıdır. En büyük özelliği metal içermemesi olarak adlandırılır ve metal olmaması nedeniyle de alerjik durumlar Zirkonyum diş kaplamalarda meydana gelmez. Metal malzemeleri oranla çok daha sağlıklıdır. Diş etlerinde tahribat ya da benzeri sorunlar yaşatmaz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Zirkonyum Fiyatları 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

    1. Azime OKTEM Kasım 22, 2019

    Yorum Yapın