Bursa Zirkonyum Fiyatları 2019

Zirkonyum porselen diş tedavisi son dönemin en önemli buluşları arasında yer alıyor. Son yıllarda giderek çok daha fazla insan tarafından tercih edilen zirkonyum kaplama diş tedavisi uygulaması Bursa’da da pek çok insan tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor.

Bu yazımızda, Zirkonyum porselen diş tedavisi Bursa’da ne kadar ve hangi merkezlerde bu işlem yapılıyor detaylı bilgi bulabilirsiniz. Zirkonyum diş uygulamaları dişlerine tedavi yaptırmak isteyen hem de gülüş ve çene yapısını en baştan dizayn etmek isteyenler için yapılabilmektedir. Profesyonel bir ekip çalışması ile birlikte hem gülüşünüzü hem de estetik açısından ağız yapınızı Zirkonyum tedavisi ile birlikte değiştirebilirsiniz. Zirkonyum diş tedavisinde porselen kronlar kişinin istediği renk ve şekle göre ayrıca ağız yapısına göre hazırlanmaktadır.

Bursa Zirkonyum Fiyatları

Bursa şehrinde Zirkonyum tedavisi yaptırmak isteyen kişiler için ufak bir fiyat analizi yaptık. Bursa’da Zirkonyum porselen diş tedavisi yaptırmak isteyen kişiler için minimum rakamın 300 TL olduğunu ve bu rakamın sadece tek bir dişi kapsadığını söylemekte yarar var.

Genel olarak fiyatları 300 ile 600 TL arasında değişiklik gösterdiğini ancak özel sektörde yer alan firmalara göre oranla fiyatları farklılık gösterebileceğini de söyleyelim.

Bu sayede kişiye özel bir şekilde üretim söz konusu olur ve tam anlamıyla doğala yakın bir ağız yapısı oluşturulur. Uzman diş hekimleri tarafından uygulanan Zirkonyum dişler özel Yapıştırıcılar ile yapıştırılır ve herhangi bir şekilde oynama ya da esneme yapmaz. Zirkonyum tedavisi uygulanan kişi her anlamda rahat bir şekilde protez dişlerini kullanabilir. Tıpkı kendi dişleri gibi zirkonyum tedavisi yapılmış dişlerini kullanabilir.

Zirkonyum tedavilerinde uzman hekimler sayesinde hata payı minimuma indirilmiştir. Zirkonyum diş uygulamasında hem tasarım hem de uygulamalar profesyonel bir şekilde dizayn edilir ve ondan sonra yapılır. Tüm bu süreç içerisinde hastaya gerekli bilgiler verilir ve herhangi bir sorun oluşmadan tedavi sonuçlandırılır.

Zirkonyum Diş Kırılır Mı?

Zirkonyum kaplama şekilde tasarlanan dişler tıpkı doğal dişleriniz gibidir. Nasıl ki doğal dişler aşırı zorlama ya da sert bir cismin hızlı bir şekilde ısırılması gibi durumlarda kırılabilirse Zirkonyum kaplama dişlerde bu tarz durumlarda kırılabilir.

Kaplama işlemini yapılmasından sonra rutin bakımlara dikkat etmekte yarar var. Eğer kırılma gibi durumlarla karşı karşıya kalırsanız hemen doktorunuza başvurmalısınız. Zirkonyum kaplama dişlerinizin onarım işlemleri de doktorunuz tarafından yapılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Antalya Zirkonyum Fiyatları 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  1. Deniz demir Kasım 21, 2019
  2. Ahmet Kasım 22, 2019
  3. Mehmet Kasım 23, 2019
  4. ÖNDER BEYPAZARLI Kasım 23, 2019
  5. Ezgi Sürücü Kasım 24, 2019

  Yorum Yapın